ІТ-компанія Sigma Software запрошує викладачів на онлайн-курс Teachers’ SmartUp: Summer Edition

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Заставка курсу

До уваги освітян Львівської політехніки!

Sigma Software запрошує викладачів технічних напрямів університетів та коледжів на новий безкоштовний курс Teachers’ SmartUp: Summer Edition. Упродовж тижня 1–5 серпня 2022 року учасники зустрінуться з експертами компанії, які розкладуть по поличках численні оновлення і тренди світу ІТ.

Під час навчання слухачі здобудуть практичні навички у популярних сьогодні ІТ-напрямах Java, JS, .NET, Python, Mobile, PHP, які потім легко зможуть використовувати в організації навчального процесу та роботі зі студентами.

Вдале поєднання онлайн-зустрічей та практичної самостійної роботи допоможе імплементувати отримані знання в оновлення навчальних програм і дасть змогу підготуватися до старту нового навчального року вже після закінчення курсу.

Поради та зворотній зв’язок тренерів курсу полегшить процес планування навчальних планів та програм.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

Докладніше – на сайті Фахового коледжу інформаційних технологій.