ІТ-компанія Miratech пропонує старшокурсникам та випускникам Університету вакансію Trainee QA Automation

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Ілюстрація до матеріалу

Компанія Miratech рада запропонувати студентам старших курсів або випускникам Національного університету «Львівська політехніка» вакансію Trainee QA Automation.

Miratech – міжнародна компанія, яка займається аутсорсинговою розробкою Enterprise solutions для телеком-сфери у США, Європі та інших країнах з 1989 року.

В Україні офіси розташовані у Києві, Вінниці, Харкові, працівники з інших міст працюють у remote-режимі.

Відкрита роль Trainee QA Automation – це оплачувана постійна робота у компанії з переходом у межах декількох місяців на позицію Junior і подальшим кар’єрним зростанням у компанії. Робота проходить під керівництвом ментора, усі робочі процеси, онбордінг та навчання добре налагоджені. Зайнятість – remote (віддалена, дистанційна), повний робочий день.

Докладніше – на сторінці Відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом у соцмережі Фейсбук.