ІТ-компанія Agiliway запускає безкоштовну програму навчання для Full-stack Node/Angular розробників

Спільнота «Стипендії, гранти, можливості для молоді»
Заставка заходу

До уваги студентів Львівської політехніки!

Full-stack Node/Angular Internship Program – це безкоштовна навчальна програма з працевлаштуванням для найкращих студентів на основі їхньої успішності на курсі. Під час навчання слухачі будуть освоювати JavaScript/TypeScript, Node, Angular та основи Amazon AWS.

До участі у програмі запрошують студентів ІІІ–VI курсів чи випускників, які мають рівень володіння англійською мовою Intermediate або вищий, а також зацікавленість у JavaScript/TypeScript, Node, Angular, технологіях, комп’ютерних науках.

Заняття відбуватимуться в офісі Agiliway у Львові (вул. Героїв УПА, 73, корп. 4). Початок програми – 1 квітня 2022 року, тривалість – 2 місяці.

Докладніше – на сайті організаторів