ІППТ Львівської політехніки уклав угоду про співпрацю зі словацьким університетом

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Навчально-науковий інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка та Вища школа менеджменту безпеки в Кошицях уклали угоду про співпрацю у сфері освіти і науки.

Станом на сьогодні міжнародна співпраця між закладами вищої освіти здійснюється за такими напрямами:

• міжнародні стажування та підвищення кваліфікації;
  • спільна організація конференцій;
  • публікація результатів наукових досліджень у колективних монографіях та закордонних виданнях, індексованих у наукометричних базах даних.

Перспективними напрямами співпраці між закладами вищої освіти є організація навчання за подвійними дипломами, академічна мобільність студентів та викладачів, участь у спільних наукових проектах тощо.

Укладання угоди відбулося з ініціативи Максима Безпарточного – д.е.н., професора, в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки.