Інститут права, психології та інноваційної освіти підписав угоду про співпрацю з телеканалом НТА

ІППО Львівської політехніки
ІППО підписує угоду про співпрацю з телеканалом НТА

13 листопада 2019 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Інститутом права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» і незалежним телевізійним агентством НТА.

Метою угоди є організація партнерства та співпраця сторін через спільні освітні, інформаційні, наукові, практичні та інноваційні заходи, підвищення кваліфікації працівників і підготовку наукових кадрів, а також здійснення обміну інформацією, необхідної для спільної діяльності ІППО та НТА.

Захід, підсумком якого стало підписання угоди, відвідали викладачі Інституту права, психології та інноваційної освіти, студенти-журналісти і студенти-правники. З присутніми спілкувалися головна редакторка телеканалу НТА Наталя Струк, журналісти Катерина Широкопояс, Марія Шиманська, Олег Галів, а також професорка кафедри української мови Львівської політехніки Ірина Фаріон.

ІППО підписує угоду про співпрацю з телеканалом НТА