Інститут права та психології розширює міжнародну співпрацю: працівників ІНПП закликали бути мобільними

Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»
на засіданні

26 вересня працівників Інституту права та психології закликали користати перевагами академічної мобільності.

Захід організовано спеціально для завідувачів кафедр та координаторів міжнародної діяльності ІНПП. Про можливості участі в міжнародних програмах та проектах присутнім розповіла викладач кафедри педагогіки та соціального управління Оксана Іваницька. Слухачам презентували програму Німецької академічної служби обмінів (DAAD) та програму імені Фулбрайта. Також відбулося обговорення можливостей академічної мобільності в рамках програми Еразмус+ (KA1) та участі в проектах (КА2, Жан Моне).

Заступник директора ІНПП із наукової та міжнародної діяльності Тарас Гарасимів наголосив на важливості участі в міжнародних проектах, а завідувач кафедри педагогіки Юрій Козловський поділився успішним досвідом кафедри у реалізуванні програми Еразмус+.

на засіданні на засіданні на засіданні на засіданні на засіданні на засіданні на засіданні на засіданні