«Інста-пікнік» від профбюро Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки

Валентина Софілканич, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із заходу

Різноманітні фотозони, смачна їжа, саксофон та живе спілкування між політехніками – це все атрибути «Інста-пікніка», влаштованого Інститутом архітектури та дизайну. Тут його вже називають традицією, адже провадять не вперше, і мають надію, що не в останнє.

«Це традиційний захід, який ми організовуємо на початку осені, щоб показати студентам архітектури і взагалі всього університету чим ми займаємось і представити Інститут архітектури і дизайну. Це вагоме сімейне свято для політехніків, де всі студенти, викладачі та гості могли сфотографуватися на гарних естетичних локаціях і пригоститися смачними закусками або випити кави. Важливо, що тут також можна поспілкуватися з іншими студентами Політехніки, обмінятися інформацією, знайти друзів і нові знайомства. Це ініціатива профбюро Інституту архітектури і дизайну, однак без співпраці з директоратом і підтримки інституту організувати такий атмосферний захід не вдалося б», – розповідає голова профбюро Інституту архітектури і дизайну Юра Несторівський.