Іноземна студентка кафедри систем штучного інтелекту ІКНІ розповіла про свої враження від навчання

Кафедра систем штучного інтелекту Львівської політехніки
Humay Qanizade

Завжди цікаво знати, як студенти з інших країн сприймають навчання у Львівській політехніці. Іноземна студентка кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Humay Qanizade розповіла про це у невеличкому інтерв’ю.

– Які ваші враження від навчання на кафедрі систем штучного інтелекту?

– Найбільше мені подобається на кафедрі дружнє навчальне середовище. Викладачі глибоко розуміють свій предмет, вони терплячі та наполегливі, завжди намагаються пояснити поняття по-різному, щоб допомогти студентам зрозуміти матеріал. Також викладачі дуже доступні й завжди знайдуть час, щоб допомогти.

– Чому ви обрали Львівську політехніку?

– Національний університет «Львівська політехніка» має довгу історію формування успішних випускників у таких галузях як інженерія, інформатика і технології. Він прагне до інновацій, з численними науково-дослідними проєктами та партнерством у сфері ІТ. Загалом університет надає розвинуте навчальне середовище та підтримку для студентів, які прагнуть влаштувати свою кар’єру в науці, технологіях, інженерії.

Докладніше – на сторінці програми «Штучний інтелект» у соцмережі Фейсбук.