ІННЦПКО організував тренінг «Вибір професії, планування і таймменеджмент як ресурс до дії»

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із тренінгу

У квітні 2023 року Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Університету спільно із Львівським обласним центром зайнятості провели тренінг «Вибір професії» для учнів шкіл, ліцеїв та гімназій міста Львова й області.

Невимушена атмосфера та креативність учнів сприяли тому, що пропонована слухацькій аудиторії інформація стосовно професійного самовизначення була добре засвоєна.

Школярі мали нагоду дізнатись про те, на які власне аспекти (здібності, вподобання тощо) потрібно звернути під час вибору майбутнього фаху, навчились здійснювати управлінням свого часу, взяли участь у дискусіях та виконували неординарні завдання тренерів.

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації висловлює щиру подяку тренерам – Марії Семигіновській та Руслані Климишин-Воляник – за проведений захід.

Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу