Інновації у переробці нафти та газу: Львів приймав світових лідерів на APGIP-12

Єлизавета Вербицька, студентка кафедри журналістики та засобів масової комунікації
Фото з конференції

З 20 по 24 травня 2024 року Національний університет «Львівська політехніка» став осередком світових інновацій у сфері нафтогазопереробки та нафтохімії. ХII Міжнародна науково-практична конференція «Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості» (APGIP-12) зібрала провідних науковців і спеціалістів з усього світу для обговорення найактуальніших питань галузі.

Конференція APGIP-12 мала на меті обмін науково-практичною інформацією та узагальнення результатів досліджень у сфері перероблення нафти й використання нафтопродуктів. Учасники мали можливість обговорити вдосконалення технологічного устаткування як українських, так і закордонних заводів, а також якість наявної продукції.

На конференції працювало шість секцій: перероблення горючих копалин; нафтохімія і вуглехімія; хіммотологія горючо-мастильних речовин і технічних рідин; продукти органічного синтезу; полімери, композити і нанокомпозити; екологічні аспекти виробництва та використання продуктів нафтопереробки і нафтохімії.

Учасники наголосили на важливості міжнародної співпраці, зазначивши, що ця конференція є унікальною платформою для обміну досвідом та ідеями. Спільні дослідження, які обговорювали тут, можуть значно вплинути на майбутнє галузі.

Заключна сесія конференції підсумувала основні досягнення й окреслила перспективи подальших досліджень. Учасники з різних країн висловили бажання продовжити співпрацю та підкреслили значення APGIP-12 для розвитку нафтогазопереробної та нафтохімічної промисловості.

Проведення конференції в Національному університеті «Львівська політехніка» сприяло не лише науковому діалогу, а й зміцненню міжнародних зв’язків, що є ключовим фактором для подальшого прогресу в цій важливій галузі.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції