Інформація на службі підприємництва: книжкова новинка ІНЕМ, кафедри обліку та аналізу і кафедри фінансів

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки видання

У монографії професора Анатолія Загороднього і професорки Галини Партин розглянуто теоретичні питання інформаційного забезпечення, загалом, та обліково-аналітичного забезпечення, зокрема, для прийняття управлінських рішень. Розкрито сутність та елементи системи обліково-аналітичного забезпечення менеджменту підприємства та методику оцінювання її ефективності, роль обліково-аналітичної інформації для економічного оцінювання взаємин підприємства з групами економічного впливу (стейкголдерами), значення інтегрованої звітності як джерела інформації про підприємство та його капітал.

Для науковців, докторантів, аспірантів, викладачів економічних дисциплін, бухгалтерів-практиків, фахівців-аналітиків, менеджерів, інших зацікавлених осіб.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки