Інститут інженерної механіки та транспорту організовує зустріч із представниками компанії – партнера Boeing

ІІМТ Львівської політехніки
Прогрестех-Україна

Інститут інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» 18 квітня 2019 року організовує зустріч студентів і випускників, викладачів та всіх охочих зі своїм партнером – компанією Прогрестех-Україна.

Компанія Прогрестех-Україна надає інтелектуальні послуги провідним світовим виробникам авіатехніки, підприємствам транспортної та промислової інфраструктури. Входить до чільної трійки інженерно-конструкторських центрів України. Основний партнер і замовник Прогрестех-Україна – компанія Boeing.

Учасники зустрічі зможуть ознайомитися з напрямами діяльності компанії Прогрестех-Україна, можливостями працевлаштування і практики, стажування закордоном, задати свої запитання, дізнатися більше про інженерно-конструкторські центри України безпосередньо від представників компанії.

Крім того, після презентації відбудеться співбесіда щодо можливого працевлаштування в компанії. Основна вимога – вміння виконувати розрахунки з міцності конструкцій.

Місце проведення заходу – аудиторія 61 XIV навчального корпусу Університету. Початок о 12:00.