I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кібербезпека»

Кафедра безпеки інформаційних технологій Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Кафедра безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології запрошує студентів і викладачів Національного університету «Львівська політехніка» взяти участь у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Кібербезпека».

Важливі дати

• 31 березня 2023 року – завершення прийому наукових робіт на Конкурс.
  • 21 квітня 2023 року – проведення онлайн підсумкової науково-практичної конференції, визначення переможців.

Роботи потрібно надіслати до зазначено терміну на адресу bit.info@lpnu.ua із темою «Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт».

Відповідальний секретар – к.т.н., доцентка кафедри безпеки інформаційних технологій Марія Миколаївна Шабатура (mariia.m.mandrona@lpnu.ua).

Докладніше – в інформаційному повідомленні конкурсу.