Гостьові професори з Варшавської політехніки прочитали лекції для студентів та аспірантів кафедри ІВТ

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Скріншоти з онлайн-занять

Професори Варшавської політехніки Томаш Вінярський та Войцєх Дудек провели на базі кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки в ранзі гостьових професорів цикл онлайн-занять – лекцій та лабораторних за тематикою, дотичною до робототехніки, передусім щодо середовища ROS.

Теми занять

1. Вступ до компонентної системи керування роботом на прикладі ROS
  2. Вступ до маніпуляторів
  3. Методи опису компонент системи. Вступ до SysML
  4. Використання метамоделі MeROS для опису керуючих систем ROS
  5. Сервісний робот Velma
  6. Робот-помічник Rico
  7. Мобільні роботи з різними режимами руху (на прикладі робота MiniRyś)
  8. Презентація Bionik Robotics Student Research Group

Присутніми на заняттях були студенти, аспіранти і викладачі не лише кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки, але й представники інших університетів України, зокрема Українського католицького університету, Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Львівського торговельно-економічного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.