Гостями стартап-школи Університету були представники Німецького товариства міжнародного співробітництва

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із зустрічі у Tech StartUp School

До Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» завітали представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Під час зустрічі було обговорено запуск у Червоноградському районі нового спільного проєкту, який спрямований на розвиток молодіжного підприємництва, перекваліфікацію населення для потреб локального малого та середнього бізнесу, а також зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування створювати сприятливе середовище для підтримки підприємництва і трансферу технологій.

Політехніки вдячні Еліз Віж’є, в.о. керівника програми «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України», що впроваджується в Україні за підтримки GIZ, представникам команди GIZ Ukraine і департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації за цю зустріч та можливість.

Фото із зустрічі у Tech StartUp School Фото із зустрічі у Tech StartUp School