Гостями Науково-технічної бібліотеки були представники навчальних закладів Вармінсько-Мазурського воєводства

НТБ Львівської політехніки
ансамбль бандуристок «Заспів»

12 червня 2019 року гостями Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки та Науково-технічної бібліотеки Університету були представники ліцеїв, коледжів та спеціалісти педагогічних бібліотек Вармінсько-Мазурського воєводства.

Директор НТБ Андрій Андрухів розповів про позитивні зміни, які відбуваються у книгозбірні, про послуги, які вже запроваджені у бібліотеці, про сервіси та ресурси. А також презентував проект «Бібліотека нашої мрії» – проект реновації двох корпусів книгозбірні.

А родзинкою для гостей став виступ ансамблю бандуристок «Заспів» Народного дому «Просвіта» Львівської політехніки, який очолює Христина Залуцька.

гості НТБ гості НТБ гості НТБ гості НТБ гості НТБ гості НТБ гості НТБ гості НТБ