За сприяння доцентки кафедри вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки Любові Янків-Вітковської, дружини Надзвичайного та Повноважного Посла України у Латвійській Республіці (2004–2005 рр.), працівники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою мали велику приємність вітати в МІОКу представників Ризького українського народного театру.
Гості Інституту – Оксана Січко, продюсерка й акторка, і Людвіг Брамберг, актор, – поділилися цікавими фактами про історію заснування та діяльність театру як знакового культурного осередку українців Латвії.
МІОКівці особливо вдячні за цінний дарунок, який передали гості для бібліотеки Інституту, – книгу «Театр як загадка любові» від її авторки Марії Семенової, засновниці та режисерки театру.
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/20/para/gallery/miok-ryg-1.jpg?itok=VdiKCF0W)
![Книга «Театр як загадка любові»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/20/para/gallery/miok-ryg-2.jpg?itok=MUPFdlD0)