Гостями МІОКу були представники Ризького українського народного театру

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фото із зустрічі

За сприяння доцентки кафедри вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки Любові Янків-Вітковської, дружини Надзвичайного та Повноважного Посла України у Латвійській Республіці (2004–2005 рр.), працівники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою мали велику приємність вітати в МІОКу представників Ризького українського народного театру.

Гості Інституту – Оксана Січко, продюсерка й акторка, і Людвіг Брамберг, актор, – поділилися цікавими фактами про історію заснування та діяльність театру як знакового культурного осередку українців Латвії.

МІОКівці особливо вдячні за цінний дарунок, який передали гості для бібліотеки Інституту, – книгу «Театр як загадка любові» від її авторки Марії Семенової, засновниці та режисерки театру.

Фото із зустрічі Книга «Театр як загадка любові»