Гостем Tech StartUp School Львівської політехніки був екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України

Tech StartUp School Львівської політехніки
групове фото

Мало не щотижня до Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» навідуються поважні гості з України та різних країн Європи й світу. Так, нещодавно до стартап-школи завітав екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета і заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Зустріч була особлива з багатьох причин. Найперше, це була нагода розповісти про напрацювання Tech StartUp School, зокрема про навчальні курси, спонсорську підтримку, поділитися планами на майбутнє.

Також запросили Павла Шеремету розповісти про свій величезний досвід у побудові конкурентних стратегій та пошуку «голубих океанів».

Приємно, що гість Tech StartUp School залишив такий відгук:

– Кілька років тому довелось відвідати бізнес-інкубатори в Каунаському і Ризькому технічних університетах. Душа боліла: коли таке вже буде в Україні? Більше не болить, бо півроку тому Львівська політехніка започаткувала Tech StartUp School. Початок вражає. Успіху!