Генеральний директор ІТ-компанії VNV Solutions прочитав відкриту лекцію для студентів ІППТ

Кафедра інформаційних систем і технологій Львівської політехніки
Фото з лекції

25 квітня відбулася лекція випускника кафедри інформаційних систем і технологій Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки, генерального директора компанії VNV Solutions Любомира Лужного «Як створити свою ІТ компанію» для бакалаврів та молодших спеціалістів спеціальності «Комп’ютерні науки».

Лектор розглянув дуже актуальні та цікаві питання:

• ведення ІТ-бізнесу в умовах війни;
  • пошук клієнтів для співпраці;
  • можливості використання спонсорських коштів;
  • особливості навчання на кафедрі, і що потрібно для успішного працевлаштування випускників;
  • сучасні технології, які використовуються в ІТ-індустрії;
  • фінансові питання в ІТ-бізнесі;
  • бізнес-моделі сучасних ІТ-фірм.

Студенти задали багато цікавих запитань щодо кількості працівників, можливостей працевлаштування, заробітної плати, використання сучасних технологій у проєктах, проходження практик та дипломного проєктування на фірмі, використання стартапів для створення та швидкого зростання ІТ-фірми.

Лекція була дуже цікавою та пізнавальною. Дякуємо Любомиру і сподіваємося на майбутню співпрацю з VNV Solutions!

Постер лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції