Hack for Peace – кросєвропейський хакатон зі створення інноваційних рішень для розв’язання проблем війни

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка заходу

Hack for Peace – це чудовий шанс для розробників, підприємців, наставників та інвесторів створити інноваційні технологічні рішення для розв’язання проблем війни. Учасники отримають менторську підтримку, консультації експертів та рекомендації для інвесторів щодо фінансування і запуску своїх продуктів.

Хакатон триватиме три дні, з 21 до 23 жовтня 2022 року, в режимі онлайн у п’яти країнах: Великобританії, Швеції, Польщі, Україні та Португалії. Хакатон включає чотири треки:

• кібербезпека, інформаційна гігієна та медійні війни;
  • психічне здоров’я;
  • освіта дітей;
  • логістика в умовах війни.

Участь у заході є безкоштовною.

Хакатон Hack for Peace реалізують Sigma Software Group спільно з Tech Nation за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Приєднуйтеся до Hack for Peace як учасник або наставник і сприяйте створенню антивоєнних технологічних продуктів!

Одержати більше інформації та подати заявку