Гостями Львівської політехніки були учні та вчителі Херсонського фізико-технічного ліцею

ІННЦПКО Львівської політехніки
школярі

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар′єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» будує свою просвітницьку роботу як реалізацію комплексу цілеспрямованого здійснення формуючих впливів, які забезпечують мотиваційно-компетентнісний інтерес майбутнього суб′єкта діяльності у сфері історично, соціально, економічно і психологічно фіксованих форм суспільної свідомості, на основі природних та сформованих у нього особистісно-професійних якостей.

Соціально-економічні зміни, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність удосконалення змісту, форм і методів підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії.

Цього разу двері Львівської політехніки відчинилися для учнів та вчителів Херсонського фізико-технічного ліцею. Директор Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар′єрної орієнтації Олександр Захар’яш провів гостей визначними місцями Університету й поділився захоплюючими фактами про історію вишу.