Гостями Академічної гімназії Львівської політехніки були учні та вчителі з польського міста Чарнкув

Академічна гімназія Львівської політехніки
Гостями ЛАГ були учні та вчителі з польського міста Чарнкув

З 8 до 14 жовтня у Львівській академічній гімназії Національного університету «Львівська політехніка» перебувала делегація учнів та вчителів польської гімназії м. Чарнкув (воєводство Познань). Співпраця львів’ян із сусідами триває вже 5 років.

Мета проекту – розширення дружніх стосунків із польськими дітьми, знайомство і пізнання освітнього та культурного середовища нашого міста польськими друзями.

Цьогорічна співпраця проходить під гаслом «На перехресті різноманітних культур». Тому в рамках проекту гості відвідали м. Кам’янець-Подільський.

Перебування польських друзів у Львівській академічній гімназії було плідним, взаємокорисним та цікавим. Прощання відбулося зі словами: «До нових зустрічей!».