Google Cloud для студентів і викладачів: стартуй у хмарні технології з Google

Кафедра захисту інформації
ЗІ

Кафедра захисту інформації рада оголосити про унікальну можливість для студентів та викладачів - програму "Google Cloud для студентів: впевнений старт кар'єри". Ця програма надає безкоштовний доступ до ресурсів та тренінгів від Google Cloud, спрямованих на набуття навичок, необхідних для роботи в сфері хмарних технологій.

Що входить у програму?

Для викладачів:

• 6-місячний безкоштовний доступ до Google Cloud Skills Boost.
  • Безкоштовні ваучери для проходження сертифікації.
  • Воркшопи та технічна підтримка від Google.

Для студентів:

• Піврічний доступ до навчальної платформи та можливість здобути сертифікати.
  • Воркшопи з експертами з Google та ведучими спеціалістами української IT-індустрії.
  • Знижка 50% на професійну сертифікацію.

Які навички можна розвинути?

Програма охоплює широкий спектр напрямів, від Cybersecurity до Data Analytics та Cloud Engineering, забезпечуючи знання та навички, які відповідають сучасним вимогам ринку праці.

Коли стартує програма?

Орієнтовний старт - у вересні цього року. Не пропустіть шанс розвинути свої навички та розпочати кар'єру в сфері хмарних технологій з Google!

Зареєструватись можна за посиланнями: Студенти, Викладачі (активні тільки для пошти @lpnu.ua).

Ця можливість відкрита для всіх, хто прагне глибше зануритись у світ хмарних технологій та розвинути свої професійні навички на міжнародному рівні. Не зволікайте, долучайтеся до програми уже сьогодні!

ЗІ ЗІ ЗІ
Приєднані файли