GlobalLogic запрошує студентів на безкоштовний спеціалізований курс С++ GL BaseCamp (Lviv)

GlobalLogic Ukraine
Заставка до заходу

ІТ-компанія GlobalLogic запрошує студентів та розробників-початківців зі Львова, які вже мають базові знання з програмування на С++ і хочуть доповнити їх практичним досвідом, стати учасниками безкоштовного спеціалізованого курсу GL BaseCamp (Lviv) й отримати шанс долучитися до команди GlobalLogic після завершення навчання.

Успішні випускники матимуть можливість долучитись до проєктів компанії GlobalLogic та працювати над інноваційними рішеннями разом із топ-експертами. Серед них – Дмитро Пелешко, доктор технічних наук, професор кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», незмінний тренер C/C++ GL BaseCamp, Data Science та Machine Learning Engineer, у якого вже понад 17 років досвіду викладання.

Старт навчання – лютий, тривалість – 3 місяці (4 рази на тиждень у вечірній час), формат проведення – онлайн.

Реєстрація відкрита до 2 лютого 2022 року.

Докладніше про C++ GL BaseCamp (Lviv)