Компанія GlobalLogic долучилася до підтримки програми «Системи штучного інтелекту» у Львівській політехніці

Кафедра систем штучного інтелекту Львівської політехніки
GlobalLogic

ІТ-компанія GlobalLogic долучилась до ініціативи інвестування в якісну освіту й надала комп’ютерне обладнання для технічного забезпечення програми «Системи штучного інтелекту» в Національному університеті «Львівська політехніка».

GlobalLogic – лідер у сфері послуг з розробки програмних продуктів. Компанія допомагає своїм клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Компанія спеціалізується на створенні програмних продуктів в таких галузях як автомобільна промисловість, медичні пристрої, мультимедіа та робототехніка. GlobalLogic співпрацює як зі стартапами, так і з лідерами галузі, відомими на ринку апаратного та програмного забезпечення.

GlobalLogic зазначає, що співпраця та сприяння навчальним закладам у розвитку інноваційних програм дає змогу покращити якість навчання і допомагає оновлювати навчальні програми так, щоб вони відповідали сучасним вимогам та потребам ІТ-індустрії.