GlobalLogic Education запрошує українських студентів узяти участь в IT Basics Course

GlobalLogic Ukraine
Заставка курсу

До уваги студентів Львівської політехніки!

Багато університетів в Україні вимушені призупинити навчання, а ті, хто продовжують, роблять це у надзвичайно важких умовах. GlobalLogic робить усе можливе, щоб допомогти нашій країні та всім, хто потребує підтримки.

Тренери й ментори компанії створили спеціальний IT Basics Course, де поділяться базовими знаннями та навичками, які потрібні для старту кар’єри в IT-індустрії. Від термінології до підготовки власного CV – крок за кроком експерти покажуть та розкажуть все необхідне.

Участь у проєкті безоплатна. Старт навчання – 29 березня, тривалість – 2 тижні.

Для участі у курсі потрібен девайс (ноутбук, планшет, смартфон тощо) з доступом до Інтернету та можливістю підключення до Zoom-зустрічей. Всі учасники отримають доступ до записів лекцій.

Після завершення курсу слухачі отримають онлайн-сертифікат про проходження із зазначеною кількістю годин.

Докладніше – на сторінці GlobalLogic Ukraine у соцмережі Фейсбук.