Гандболістки «Львівської політехніки» вдруге стали чемпіонками України серед команд Вищої ліги

Управління молоді та спорту Львівської ОДА
Гандболістки «Львівської політехніки»

Цими вихідними у спортивному комплексі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся розіграш нагород серед команд жіночої Вищої ліги з гандболу. Тут область представляв гандбольний клуб «Львівська політехніка» – об’єднана команда Університету та Львівського фахового коледжу спорту.

У фінальному турі наші гандболістки провели три матчі – з командами з Броварів, Сум та Тернополя. В усіх трьох поєдинках представниці Львівщини вибороли перемогу та вже вдруге стали чемпіонками України серед команд Вищої ліги.

Слід зазначити, що за увесь сезон львів’янки зазнали лише однієї поразки. Тренує команду Віталій Надич.