Фундаментальне видання з математичної картографії: книжкова новинка Інституту геодезії, кафедр ФГІ та КГМ

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Світлої пам’яті Іван Миколайович Гудз, відомий картограф і педагог, все своє життя віддав Львівській політехніці. Над цим посібником Іван Миколайович працював близько десяти років, вкладаючи в його зміст свої знання предмета, примножені багаторічним педагогічним досвідом. На жаль, через хворобу не зміг видати цю працю. Працівники двох кафедр (кафедри фотограмметрії та геоінформатики та кафедри картографії і геопросторового моделювання) доклали всіх зусиль, щоб праця була завершена, та підготували її до видання.

Навчальний посібник узагальнено висвітлює сутність базового для картологічних науки і практики розділу картографії, що вивчає математичну основу карт, теорію картографічних проєкцій, методику побудови картографічних сіток, аналізу та розподілу спотворень на картах.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки