EY Campus запрошує студентів економічних, юридичних і технічних спеціальностей до участі в кар’єрній програмі

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Фрагмент афіші програми

Компанія Ernst & Young розпочинає набір на кар’єрну програму для студентів І–IV курсів економічних, юридичних і технічних спеціальностей. Упродовж п’яти тижнів студентів ознайомлять із професіями, які вони можуть опанувати в компанії EY Ukraine.

Також фахівці компанії розкриють усі нюанси пошуку роботи, відгуків на вакансію та процесу працевлаштування, проведуть семінари і практичні заняття, спрямовані на:

• розвиток soft та hard skills молодих спеціалістів;
  • підготовку до першого працевлаштування – поради з написання ідеального резюме та успішного проходження співбесід;
  • знайомство з професіями, які дадуть можливість працювати «за спеціальністю».

Навчання триватиме з 7 березня до 6 квітня 2023 року, щовівторка та щочетверга.

Крайній термін реєстрації3 березня, 12:00.

Учасниками EY Campus стануть студенти, які пройдуть такі етапи відбору:

1. реєстрація;
  2. тестування на рівень володіння англійською;
  3. тестування на логіку;
  4. запис мотиваційної відеовізитки.

Більше інформації про інші пропозиції від компаній-роботодавців, про можливості, актуальні вакансії та важливі корисності для кар’єри дізнавайтеся в телеграм-каналі «Студія кар’єри» відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки.