Економіка для інженерів: книжкова новинка ІАПО і кафедри теоретичної та прикладної економіки

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Навчальний посібник складено відповідно до анотації дисципліни «Бізнес-економіка» освітньо-професійної програми підготовки студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти технічних та економічних спеціальностей денної та заочної форм навчання. Він забезпечує використання всіх основних методів навчання: вербально-візуального, інтерактивного та пізнавально-прикладного. Навчальний посібник містить: передмову, розділи з теоретичним матеріалом, питаннями для самоконтролю, тестовими завданнями, кейсами, задачами для самостійної роботи.

Для студентів галузей знань 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 13 «Механічна інженерія», 14 «Електрична інженерія», 1 «Автоматизація та приладобудування», 16 «Хімічна та біоінженерія», 17 «Електроніка та телекомунікації», 19 «Архітектура та будівництво», 24 «Сфера обслуговування», 2 «Транспорт».

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки