Екологи і геодезисти разом працюють над проблемою Грибович: книжкова новинка двох інститутів і двох кафедр

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У монографії, яку спільно написали науковці кафедри картографії та геопросторового моделювання ІГДГ і кафедри екології та збалансованого природокористування ІСТР, розглянуто національну та регіональні стратегії поводження з твердими побутовими відходами в Україні, оцінювання екологічної небезпеки від забруднення довкілля у зоні впливу сміттєзвалищ і полігонів. Висвітлено сучасні методи дослідження складу і місць розміщення відходів. Теоретичні обґрунтування, висновки і пропозиції, викладені в монографії, становлять значний інтерес як для науки, так і для управлінської практики. У додатку до книжки – диск із картами фізико-хімічних показників забруднення довкілля.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки