Джерело натхнення для архітекторів ХХІ століття: книжкова новинка ІАРД і кафедри дизайну та основ архітектури

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У монографії доцента Тетяни Клименюк детально описано діяльність архітектора Івана Олександровича Багенського (1883–1967 рр.) – професора Львівської політехніки, вченого, практика, реставратора і теоретика архітектури, громадського діяча. Зазначено, що талант, енциклопедичність знань та досконала фаховість дали змогу Багенському вберегти класичні традиції у різних стильових модифікаціях, що робить спадщину майстра джерелом натхнення для архітекторів ХХІ ст. Наукову працю доповнено характеристикою архітектурно-містобудівельної культури регіону кінця XVIII – початку XX ст. та численними архівними матеріалами.

Для широкого кола читачів – архітекторів, художників, студентів, знавців Львова і гостей міста.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки