Дизайн дослідження в консультуванні. Посібник для студентів-психологів

Видавництво Львівської політехніки
Посібник для студентів-психологів

Посібник призначений для ознайомлення студентів зі здійсненням наукових досліджень у психологічному консультуванні, соціальних науках, освіті.

Ця книга ґрунтується на лекційних матеріалах, розроблених за час викладання дисципліни «Дизайн дослідження у психологічному консультуванні» в Національному університеті «Львівська політехніка».

Ця книга для наступного покоління першовідкривачів – студентів і молодих дослідників, які виведуть цю сферу на новий рівень розуміння. Дуже важливо для розвитку спеціальності, а також для наступного покоління практиків і вчених.

Цільовою аудиторією цієї книги є студенти, молодші наукові співробітники та професори, які викладають курси з методів дослідження, хоча інші дослідники також можуть використовувати цей навчальний посібник як зручний і компактний довідник.

Книжка –  на сайті Видавництва Львівської політехніки.

Посібник для студентів-психологів