Директорка МІОКу Ірина Ключковська виступила на робочій зустрічі представників МОН, МЗС та СКУ

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Ірина Ключковська

На запрошення Міністерства освіти і науки України Ірина Ключковська, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», взяла участь і виступила на робочій зустрічі представників центральних органів виконавчої влади, державних та наукових установ України з представниками громадських організацій та українського шкільництва за кордоном із питань організації освітнього середовища для дітей-українців, які постійно або тимчасово проживають за межами України.

Захід відбувся 28 лютого 2024 року в режимі онлайн.

У роботі наради взяли участь: заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків, Президент Світового Конґресу Українців Павло Ґрод, очільниця Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, керівниця Управління Всесвітньої української спільноти та гуманітарних ініціатив Департаменту публічної дипломатії та комунікацій Міністерства закордонних справ України Олена Ващенко, українські освітяни з-за кордону та інші зацікавлені особи.

Учасники зустрічі детально і конструктивно обговорили можливі шляхи співпраці задля задоволення потреб українського шкільництва за кордоном.

Директорка МІОКу презентувала бачення Інституту щодо необхідності підтримки саме суботніх і недільних шкіл як освітніх закладів, що плекають українську ідентичність дітей, які живуть за кордоном, підкресливши, що цей напрям невдовзі стане одним із пріоритетів державної освітньої політики.

Ірина Ключковська ознайомила учасників з освітніми проєктами Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою та зазначила, що такі зустрічі налагоджують внутрішню комунікацію Міністерства освіти і науки та сприяють ефективній взаємодії.