Директорка МІОК Львівської політехніки Ірина Ключковська дала інтерв’ю для проєкту «Харизма UA»

Проєкт «Харизма UA»
Скріншот з відеозапису

Ірина Ключковська – український науковець, публіцистка, громадська діячка, кандидатка педагогічних наук, доцентка, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

У розмові з Оксаною Юринець, членкинею Мережі захисту національних інтересів АНТС, професоркою Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, героїня поділилась сокровенним: без чиєї підтримки нічого б не вийшло реалізувати та яким вчителям завдячує на своєму шляху. Також Ірина Ключковська розповіла про власні проєкти, які спершу здавались нереальними, та врешті стали частиною міцного фундаменту української просвіти, що функціонує зараз у світі.

«Ми як ВНЗ є поза політикою, але це завжди державницька позиція. Це зараз говорять, що нас не 42, а 60 мільйонів. Але до цього ми проходили дуже складний шлях. Діяльність нашого інституту довго була не ЗАВДЯКИ, а ВСУПЕРЕЧ», – зазначила Ірина Ключковська.

Запрошуємо до перегляду повного інтерв’ю.