Двоє студенток Хмельницького політехнічного коледжу стали лауреатками премії міського голови

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Марія Сурник та Оксана Бородій

З нагоди Міжнародного дня молоді, який Україна вперше офіційно святкує 12 серпня, двох ентузіасток Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» нагородили премією Хмельницького міського голови.

Конкурс у місті проводили вперше, за перемогу боролися два десятки номінантів, лауреатами ж стали тільки дванадцять із них. Серед них двоє – студентки Хмельницької політехніки:

• Марія Сурник, яка перемогла у номінації «Внесок у розвиток молодіжного руху» та була наймолодшою із номінантів;
  • Оксана Бородій, випускниця коледжу, посіла перше місце у номінації «Популяризація здорового способу життя».

Дівчата не планують зупинятися, реалізовуватимуть і масштабуватимуть свої майбутні проєкти й задуми. Мати в своєму здобутку перемогу в конкурсах, олімпіадах, організацію виховних та навчальних заходів, волонтерство – це колосальний досвід сьогодні та конкурентоспроможність на ринку праці завтра.

Марія Сурник та Оксана Бородій Нагороди Марії Сурник та Оксани Бородій