Двоє студенток Хмельницького політехнічного коледжу Університету одержать премії міського голови

За матеріалами сайту «Є»
Хмельницький міський голова Олександр Симчишин

Дванадцять молодих хмельничан отримають премії міського голови. Таким чином активістів мають відзначити за їхні досягнення. Про це свідчить розпорядження Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, підписане ним 2 серпня.

Згідно з його текстом, премію та диплом міського голови отримають 12 молодіжних лідерів і активістів молодіжного руху. За свої «вагомі досягнення у розбудові громади в різних сферах суспільного життя» вони отримають по п’ять тисяч гривень. Кандидатів на присудження премії обрали представники відповідної конкурсної комісії. Заплановано, що їх нагороджуватимуть до Міжнародного дня молоді, який святкують 12 серпня.

Серед володарів премії міського голови – двоє студенток Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка»:

• Оксана Бородій – за популяризацію здорового способу життя та спортивної діяльності;
  • Марія Сурник – за внесок у розвиток молодіжного руху, активну роботу в напрямі реалізації молодіжної політики.