Двоє студентів ІГСН – переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «New ideas. New possibilities 2018»

За матеріалами сайту КНЕУ
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «New ideas. New possibilities 2018» / «Нові ідеї. Нові можливості 2018» англійською та французькою мовами. У ньому взяли участь представники 7 вищих навчальних закладів України – м. Києва, Вінницької, Львівської, Київської та Волинської областей.

І місце на конкурсі здобули троє студентів, двоє серед них навчаються в Інституті гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка»:

• Мазур Катерина, група МВ-41; наукові керівники: Івасечко Ольга Ярославівна, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та міжнародних відносин, Зінчук Ірина Володимирівна, викладач кафедри іноземних мов (англійською мовою);
  • Романик Василь, група МВ-33; наукові керівники: Дорош Леся Олексіївна, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та міжнародних відносин; Крилова Анастасія Олегівна, викладач кафедри іноземних мов (французькою мовою).