Двоє представників ІАРХ увійшли до журі Всеукраїнського конкурсу на облаштування громадського простору на Сихові

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Двоє представників ІАРХ увійшли до журі Всеукраїнського конкурсу

Управління архітектури й урбаністики Львівської міської ради оголосило Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування громадського простору на Сихові.

До 30 березня 2018 року триває реєстрація учасників, до 16 квітня учасники подаватимуть конкурсні проекти, після чого впродовж 23–25 квітня журі підведе підсумки конкурсу.

Премії конкурсу:

• перше місце – 70 000 грн. + контракт;
  • друге місце – 50 000 грн.;
  • третє місце – 25 000 грн.

Серед членів журі конкурсу – двоє представників Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка»:

• Юрій Джигіль – кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища, доцент кафедри архітектурного проектування, член правління Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України;
  • Антон Коломєйцев – архітектор, доцент кафедри архітектурного проектування та інженерії.