Дві студентки коледжів Університету стали призерками обласного етапу конкурсу імені Петра Яцика

За матеріалами порталу «Освіта Львівщини»
Заставка конкурсу

Підбито підсумки обласного етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів у 2022–2023 навчальному році.

Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Визначено переможців серед студентів закладів фахової передвищої освіти та серед студентів закладів вищої освіти.

Зокрема, дипломом ІІ ступеня нагороджено:

• Вікторію Андрух, студентку Відокремленого структурного підрозділу «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Аліну Ознамець, студентку Відокремленого структурного підрозділу «Технічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сайті «Освіта Львівщини».