Дві конференції науковців Університету стали переможцями цьогорічної Програми «Львів науковий»

За матеріалами сайту Львівської міської ради
афіша конкурсу

Цьогоріч 14 наукових установ Львова подали 32 заявки на дофінансування своїх конференцій у 9 напрямах: фізика, хімія, біологія, комп’ютерні науки, медицина, туризм, право, культура, спорт. За підсумками розгляду та оцінювання поданих заявок на конкурс, яке здійснювала спеціально створена Керівна рада Програми «Львів науковий» спільно з Львівським конференц-бюро, 12 наукових конференцій отримають додаткове фінансування у розмірі від 15 до 25 тисяч гривень у 2020 році.

Заявки на конкурс соціально-наукових проєктів оцінювали за статусом (міжнародний, національний), приналежністю конференцій до міжнародних професійних асоціацій/організацій, кількістю учасників, наявністю конференції в міжнародній асоціації ICCA та фінансовими показниками.

Серед переможців конкурсу соціально-наукових проєктів Програми «Львів науковий» – дві конференції науковців Національного університету «Львівська політехніка»:

• VI Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі»
    Дата проведення: 19−20 травня 2020 року
    Кількість учасників: 150
    Сума фінансування: 25 тис. грн
  • VI Міжнародна наукова конференція «Оксидні матеріали електронної техніки – отримання, властивості, застосування»
    Дата проведення: 1−4 червня 2020 року
    Кількість учасників: 150