«Національний університет «Львівська політехніка»: освітні традиції задля майбутнього» – довідник абітурієнта 2016 року

Приймальна комісія Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Заснований усередині XIX століття, Національний університет «Львівська політехніка» впродовж майже 170 років плекає вітчизняну технічну еліту, розвиває і примножує багаті наукові та освітянські традиції, посідаючи гідне місце серед найавторитетніших вищих навчальних закладів нашої держави.

Це – найстаріша у Східній Європі та Україні вища академічна технічна школа.

Викарбуваний на фронтоні головного корпусу Львівської політехніки напис «LITTERIS ET ARTIBUS» – «Науками і Мистецтвом» залишається таким самим актуальним, як і 170 років тому, коли був заснований університет. Адже саме завдяки цим фундаментальним поняттям рухається весь цивілізаційний прогрес людства.

Національний університет «Львівська політехніка» за різноманітними міжнародними освітніми рейтингами постійно входить до чільної п’ятірки найкращих українських вищих навчальних закладів.

І ще один промовистий факт: за результатами вступних кампаній останніх років Львівська політехніка стала одним із перших серед усіх українських ВНЗ за кількістю поданих заяв вступників.

Національний університет «Львівська політехніка»: освітні традиції задля майбутнього (завантажити)