Доцентки кафедри КДТ провели прикладний семінар для інженерів-геодезистів та землевпорядників

Кафедра кадастру територій Львівської політехніки
Фото із семінару

Працівниці Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», доцентки кафедри кадастру територій к.т.н. Марія Маланчук і к.е.н. Наталія Музика, спільно із представниками Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру і Центру Державного земельного кадастру 26 січня 2022 року організували та провели науково-технічний прикладний семінар з питань, пов’язаних із професійною діяльністю інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.

Семінар відбувся у приміщені Центру Державного земельного кадастру, у заході взяла участь 31 особа. Відбулося тестування, за підсумками якого та за рішенням Кваліфікаційної комісії сертифіковано інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів. Кваліфікаційний сертифікат дає змогу виконувати відповідні роботи з геодезії та землеустрою.

Організатори щиро вітають із поповненням колектив сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів України, бажають вдалих та якісних професійних проєктів!

Фото із семінару Фото із семінару