Доцентки кафедри філософії отримали грант від Канадського інституту українських студій при Університеті Альберти

Кафедра філософії ІГСН
Університет Альберти (Канада)

Доцентки кафедри філософії Оксана Онищук та Олеся Паньків отримали грант Канадського інституту українських студій при Університеті Альберти (Канада).

Науковиці планують реалізувати проєкт «Філософсько-богословські ідеї у спадщині професора Київської духовної академії В. Ф. Певницького». Дослідниці працюватимуть з архівними джерелами в Києві. Результати своїх розвідок Оксана Онищук та Олеся Паньків висвітлюватимуть у статтях для канадських та українських фахових видань.

Певницький Василь Федорович (1832–1911), випускник і викладач Київської духовної академії — гомілет, пасторолог, педагог, релігійний публіцист, громадський діяч, мемуарист, філософ, богослов, постать якого ще недостатньо відома широкому загалу. А от його богословсько-філософські та історико-філософські дослідження середніх віків і Реформації варті популяризації та участі в богословському та історико-філософському дискурсах України.