Доцентка кафедри туризму ІСТР взяла участь у конференції освітян вікіспільноти 2024 року

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з вікіконференції

Доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків 24–25 серпня 2024 року взяла участь у конференції освітян вікіспільноти, яку щороку організовує громадська організація «Вікімедіа Україна».

Цей захід об’єднує вчителів та вчительок, викладачів і викладачок, волонтерів та волонтерок Вікіпедії, які прагнуть впроваджувати вікіпроєкти в освітній процес. Загалом цього року у конференції взяли участь близько 60 освітян та освітянок.

У перший день конференції представниця Львівської політехніки виступила онлайн із доповіддю «Вікішкола для підлітків як місток до майбутнього університету», а також була організаторкою неформальної офлайн-зустрічі освітянської спільноти у Львові.

Під час другого дня Мар’яна Сеньків виступила разом з ученим і вікіпедистом з Канади Ендрю Люном із доповіддю на тему «Вступ до Вікіжурналу для українських дослідників».

Відеозаписи та презентації доповідей є доступними на сторінці конференції.

Скріншот з онлайн-конференції Фото з вікіконференції