Доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності пройшла наукове стажування у Польщі

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фото зі стажування

Упродовж 8–13 листопада 2021 року доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Наталія Вовк проходила наукове стажування в Інституті соціальних комунікацій та медіанаук Університету Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) в Любліні.

Кафедра інформології, бібліології та медіаосвіти UMCS провадить свої основні дослідження у таких напрямах:

• розвиток соціальної інформації та знань;
  • маркетинг і PR в інформаційній діяльності;
  • процеси автоматизації, комп’ютеризації та оцифрування в польській та світовій бібліотечній справі;
  • навчання працівників інформаційних установ.

Під час стажування відбулися зустрічі з директоркою Інституту соціальних комунікацій та медіанаук професоркою dr hab. Івоною Гофман, завідувачкою кафедри інформології, бібліології та медіаосвіти dr hab. Анітою Хас-Токарц, науковим керівником стажування д-ром Ренатою Малесою та іншими працівниками кафедри. Предметом зустрічей було обговорення досвіду щодо наукової роботи та викладанням в обох установах, організації взаємних лекцій для студентів обох університетів, можливості реалізації спільних проєктів, конференцій та навчальних візитів.

Окрім відвідування очних і дистанційних занять з метою підвищення кваліфікації та освоєння нових дидактичних методів щодо вдосконалення організації процесу навчання, Наталія Вовк ознайомилася з фондами Головної бібліотеки Природничого університету в Любліні, медіатеки Бібліо та інших закладів.

Стажування відбулося в межах чинної угоди між кафедрою соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки та кафедри інформології, бібліології та медіаосвіти Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні.

Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування

1. Керівництво та працівники кафедри інформології, бібліології та медіаосвіти

2. З науковим керівником стажування – д-ром Ренатою Малесою в Головній бібліотеці Природничого університету в Любліні

3. З керівником зеленої бібліотеки Біотека