Доцентка кафедри ОА провела профорієнтаційні вебінари для учнів школи № 77 міста Львова

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
СЗШ № 77 м. Львова

В рамках угоди про співпрацю між Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» та середньою загальноосвітньою школою № 77 з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності міста Львова з метою професійної орієнтації серед учнів, виявлення здібностей та обдарувань кожного учня й вироблення обґрунтованих рекомендацій щодо вибору ним майбутньої професії впродовж жовтня-грудня 2022 року відбулися вебінари на теми «Моя майбутня професія», «Бухгалтерська арифметика», проведені Аллою Ясінською – доценткою кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Вибір професії – один із найголовніших життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці, тому особливу увагу необхідно приділити роботі, яка спрямована на визначення учнями майбутньої професії. Ця форма роботи мала на меті ознайомлення школярів із проблемою професійного самовизначення, формування в молоді реального погляду на вибір професії, мотивації до вибору актуальних на ринку праці професій.

У ході вебінару учні докладно:

• дізнались, як правильно вибрати професію;
  • розглянули основні види та напрями професій;
  • склали рейтинг найзатребуваніших сьогодні професій на ринку праці;
  • ознайомилися з особливостями бухгалтерської професії;
  • ознайомилися з методикою арифметичних обчислень за допомогою рахівниці;
  • перевірили в дії та на практиці математичні лайфхаки й визначити найкорисніші;

Організатор зустрічі – Уляна Ошуст, вчитель СЗШ № 77 м. Львова.