Доцентка кафедри менеджменту організацій взяла участь у тренінгу «Методики проведення гендерних аудитів»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Доцентка кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Катерина Процак взяла участь у тренінгу «Методики проведення гендерних аудитів», який нещодавно відбувся у Львові.

На тренінгу розглянуто методи та інструменти гендерного аналізу, зокрема отримано практичні навички проведення гендерного аудиту безпеки територій, гендерного аудиту доступності, гендерної статистики та розробки гендерного профілю (паспорта) громад.

Захід організовано громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» у межах проєкту «Гендерна рівність задля демократії: посилення гендерної справедливості в Грузії, Україні та Данії».

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу