Доцентка кафедри ІМКС Світлана Муравська прочитала лекції в Університеті Масарика (Чехія)

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Афіша лекції

Наукове стажування доцентки кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Світлани Муравської пройшло в Центрі музеології філософського факультету Університету Масарика (Брно, Чехія) на підставі запрошення від керівника Центру доцента Отакара Кірша, який був науковим консультантом.

Світлана Муравська прочитала дві відкриті лекції для працівників і студентів університету. Перша лекція була на тему «Університетський музей як феномен: теоретичні засади та український контекст». Друга стосувалася ролі музейних активістів як агентів соціальних змін у воєнному та постконфліктному суспільстві на прикладі України.

Важливе місце у програмі стажування було відведено науково-дослідному аспекту діяльності департаменту археології та музеології Університету Масарика, зокрема розгляду й обговоренню перспектив налагодження співпраці з його працівниками у цій сфері та можливостей реалізації в майбутньому спільних наукових проєктів.