Доцентка кафедри ІМКС – єдина учасниця від українських університетів на конференції ICOM

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Фото з конференції

Цьогоріч у Празі відбувалася найбільша подія для всього музейного світу – конференція Міжнародної ради музеїв (ICOM). У складі делегації українського комітету була й доцентка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Світлана Муравська.

На запрошення голови Комітету університетських музеїв та колекцій Марти Лоуренсо представниця Львівської політехніки виступила з доповіддю про втрати університетської спадщини в Україні під час війни. Результатом активного обговорення стала робота над організацією Zoom-зустрічі працівників музеїв українських університетів з очільницею UMAC.

За підтримки міжнародних колег заплановано створити мережу захисту академічної спадщини та допомоги співробітникам музеїв цього профілю.